سازمان بسیج مهندسین استان مرکزی

بیانیه در محکومیت جنایات میانمار

بیانیه بسیج مهندسین استان مرکزی در محکومیت جنایات میانمار

متن پیام بیانیه :

بسم الله الرحمن الرحیم

مَن يُضْلِلِ اللَّهُ فَلَن تَجِدَ لَهُ سَبِيلًا

ﻫﺮ ﻛﻪ ﺭﺍ ﺧﺪﺍ [ﺑﻪ ﻛﻴﻔﺮ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺯﺷﺘﺶ] ﮔﻤﺮﺍه ﻛﻨﺪ، ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻭ ﺭﺍﻫﻰ [ﺑﻪﺳﻮﻯ ﻫﺪﺍﻳﺖ] ﻧﺨﻮﺍﻫﻰ ﻳﺎﻓﺖ.(نساء ۱۴۳)

استکبار جهانی که پی برده است پروژه جنگ ۳۰ ساله مذهبیآنها در خاورمیانه به افول کشیده شده است، با یادآوری هلوکاست همیشه خود را قربانیافراطی‌گری در دنیا معرفی می‌کنند و با مشاهده اشک و خون کودکان بی‌دفاع روهینگیاییلبخندی شیطانی می‌زنند، ذهن سیاست بین‌الملل را به آزمایش‌های موشکی کره شمالی معطوفمی‌کند و شعار مقابله با افراطی‌گری و نسل‌کشی را سر می‌دهد غافل از آنکه در همان منطقهآسیا از عظیم‌ترین فجایعی انسانی در کل تاریخ بشریت در حال انجام است؛ یعنی قتل عاممسلمان میانمار توسط دولت این کشور و سوزاندن اجساد آنها .

در کربلا وقتی تیر حرمله با قساوت قلب به گلوی طفل۶ ماهه امام حسین(ع) اصابت کرد، ایشان فرمود: اگر دین ندارید، آزاده باشید!!! آیا دولتبودایی میانمار دین ندارد یا آزاده نیست؟ مسلمانان بی‌گناه و مظلوم میانماری که حتیاز حداقل حقوق اجتماعی و انسانی برخوردار نیستند و برای چندمین بار مورد تبعیض‌هایگسترده همه جانبه قرار گرفتند.عجیب آنکه مدعیان حقوق بشر در سازمان ملل این جنایاتسفاکانه دولت و ارتش میانمار را محکوم نمی‌کنند ، برای جانباختگان ابراز همدردی نمی‌کنندو در سرزمین‌های اسلامی کسی برای آنان شمع روشن نمی‌نماید. شاید فراموش کرده‌ایم کهاسلام ناب محمدی ایستادگی در برابر ظلم ظالم و دفاع از مستضعف بی‌پناه است! کجایندمسئولینی که داعیه مقابله با افراطی‌گری و دفاع از مظلوم آنها در سطح جملات فریبندهبعضی سخنرانی‌ها مانده است و بزرگ‌ترین مشکل حال حاضر را مسئله حصر فتنه‌گران و آشوبگرانمی‌دانند؟!

وجه تمایز اسلام ناب محمدی با سایر ادیان در یاریرساندن و مدد مظلومین بی‌دفاع است لکن در مورد قتل عام مسلمانان میانمار حتی در همانمکتب بوداهیدامارا نیز توجیه ندارد. توحش گروهی و شرارت آنها انسان‌های بی‌دفاع رامجبور به ترک خانه و خانواده خود و فرار به فراتر از مرزها به بنگلادش و کشورهای دیگرمی‌کند. به راستی تفکر اسلامی چه آتش جانسوزی را به جان خونخواران سفاک صفت جهان سیاستو قدرت انداخته است که روزانه شاهد قتل عام مسلمانان مظلوم در اقصی نقاط جهان هستیم؟

پاسخ وعمل به این سوال تمامی معادلات دنیای سیاست را بر هم می‌زند و لرزه بر جان اسکتبارجهانیمی‌اندازد که زمینه‌ساز اشراف اسلام ناب محمدی (ص) بر عالم معنا است .

سازمان بسیج مهندسین صنعت و عمران استان مرکزی با ابراز تأسف از عدم پیگیری بعضی مسئولین کشوریذيربط اعلام می‌کند اگر ندای «یا لیتنا کُنّا معک» را سر مى‌دهيم، اصول قانون اساسىدر بخش دفاع از حقوق مظلومین حوزه سياست خارجى را می‌دانیم و خود را حقوقدان می‌نامیممطالبه‌گر خون به ناحق ریخته شده پیر و جوان مسلمان میانمار از دولت این کشور و مجامعبین‌المللی باشیم. سازمان بسیج مهندسین صنعت و عمران استان مرکزی ضمن محکومیت نسل‌کشی مسلمانان میانمار، وزارت امورخارجه و دستگاه دیپلیماسی را به پیگیری جدی این موضوع و مقامات لشکری را با تکیه برتقوای الهی، هدایت و پشتیبانی ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)به اتخاذ مواضع و اقدامات انقلابی توصیه می‌کند و با این مردم مظلوم از صمیم قلب ابرازهمدردی می‌کند.

والله لا یهدی القوم الظالمین

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.